Jump to content
Cornwall Football Forum
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Dave Deacon

SWPL D1W Prediction fixtures for Saturday 10 November 2018

Recommended Posts

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town       P-P         Dobwalls

Falmouth Town    v         St Dennis (3.00pm)

Mousehole            v         Helston Athletic

Newquay               v         Camelford  (no one has noticed this one shouldn't be listed! I'll keep it in now as to late!)

Pendeen Rovers   P-P       Wadebridge Town

Perranporth          v         Liskeard Athletic

Porthleven            v         Callington Town

Wendron United    H/W  W/O      Bude Town (no team!)

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon v Holsworthy

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Dave Deacon said:

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town       v         Dobwalls   4-0

Falmouth Town    v         St Dennis (3.00pm)   3-0

Mousehole            v         Helston Athletic   2-1

Newquay               v         Camelford   1-2

Pendeen Rovers   v         Wadebridge Town   1-3

Perranporth          v         Liskeard Athletic   1-2

Porthleven            v         Callington Town   3-0

Wendron United v         Bude Town   3-1

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon v Holsworthy   3-1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town    6   v   0      Dobwalls

Falmouth Town  5  v   0      St Dennis (3.00pm)

Mousehole        1    v  2       Helston Athletic

Newquay        3       v    1     Camelford

Pendeen Rovers 1 v   5      Wadebridge Town

Perranporth      1    v   4      Liskeard Athletic

Porthleven        2    v    3     Callington Town

Wendron United 2  v  0       Bude Town

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon 3 v 0 Holsworthy

Share this post


Link to post
Share on other sites

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town   6    v    0     Dobwalls

Falmouth Town 5   v    1     St Dennis (3.00pm)

Mousehole         3   v    2     Helston Athletic

Newquay        2       v     1    Camelford

Pendeen Rovers 1  v     3    Wadebridge Town

Perranporth     1     v    5     Liskeard Athletic

Porthleven        3    v   2      Callington Town

Wendron United 3 v  0       Bude Town

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon 1 v 2 Holsworthy

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 07/11/2018 at 14:38, Dave Deacon said:

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town       v         Dobwalls 6-0

Falmouth Town    v         St Dennis 5-2

Mousehole            v         Helston Athletic 4-1

Newquay               v         Camelford

Pendeen Rovers   v         Wadebridge Town 0-4

Perranporth          v         Liskeard Athletic 2-3

Porthleven            v         Callington Town 3-1

Wendron United v         Bude Town Home w/o

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon v Holsworthy 2-3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The 

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO)

Bodmin Town  5-  1    Dobwalls

Falmouth Town 5   v    1     St Dennis (3.00pm)

Mousehole         3   v    2     Helston Athletic

Newquay        5. v     1    Camelford

Pendeen Rovers.  2. v     4   Wadebridge Town

Perranporth     1     v    7    Liskeard Athletic

Porthleven        2  v   2      Callington Town

Wendron United W/0      Bude Town

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

Plymouth Marjon. 2v 2 Holsworthy

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodmin Town       6-1       Dobwalls

Falmouth Town    5-2.   St Dennis (3.00pm)

Mousehole            2-3      Helston Athletic

Newquay               3-2         Camelford

Pendeen Rovers    1-4      Wadebridge Town

Perranporth          3-4        Liskeard Athletic

 Porthleven            3-2         Callington Town

Wendron United    H/W  W/O      Bude Town (no team!)

  

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

 Plymouth Marjon    3-2    Holsworthy


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

RGB CORNWALL SENIOR CUP, Second Round (2.00pm KO) 

Bodmin Town       7-0       Dobwalls

Falmouth Town    4-2     St Dennis (3.00pm)

Mousehole            3-3     Helston Athletic

Newquay               3-1      Camelford

Pendeen Rovers   2-4      Wadebridge Town

Perranporth          3-5       Liskeard Athletic

Porthleven            2-2     Callington Town

Wendron United    H/W  W/O      Bude Town (no team!)

 

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

 Plymouth Marjon    2-2   Holsworthy

 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodmin Town       4-1       Dobwalls

Falmouth Town    5-2.   St Dennis (3.00pm)

Mousehole            2-3      Helston Athletic

Newquay               4-2         Camelford

Pendeen Rovers    1-4      Wadebridge Town

Perranporth          1-4        Liskeard Athletic

 Porthleven            3-2         Callington Town

Wendron United    H/W  W/O      Bude Town (no team!)

  

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

 Plymouth Marjon    3-2    Holsworthy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Falmouth Town   4-1   St Dennis (3.00pm)

Mousehole          1-3      Helston Athletic

Newquay              3-1         Camelford

Perranporth          0-5        Liskeard Athletic

 Porthleven            4-2         Callington Town

Wendron United    H/W  W/O      Bude Town (no team!)

  

DIVISION ONE WEST (3.00pm)

 Plymouth Marjon    3-0    Holsworthy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×