Jump to content
Cornwall Football Forum

Dave Deacon

Administrators
  • Content Count

    15,900
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dave Deacon

  1. 3rd - Saturday Grampound v Roche 2nds - 2.30pm Helston Reserves v Perranporth 1sts - Venue TBC Illogan RBL v Godolphin Atlantic Newquay – 2.00pm Marazion v Illogan RBL 3rds Penryn Athletic v Sticker - TBC Penryn Athletic Reserves v Sticker Reserves – TBC Plymouth Argyle U18 v Saltash Borough - Manadon 3.00pm St Blazey v Saltrum - 3pm St Erme v Mevagissey - 2.30pm
  2. 2nd – Friday Newquay Reserves v St Newlyn East Truro City v Helston Athletic – 7.30pm
  3. 31st - Wednesday Falmouth v Penzance – 7.30pm - Dave Gardner Trophy Foxhole 2nds v St Erme - 6.30pm Helston Reserves v Sticker 1sts St Blazey v Plymouth Parkway - 7:45pm Saltash Utd 1sts v Saltash Borough - Kimberley Stadium – 7.30pm Wadebridge Town Reserves v Newquay Reserves – 7.30pm
  4. 30th - Tuesday Falmouth Town 1st v AFC St Austell Reserves - 7:30pm Godolphin Atlantic Newquay v St Ives – 7.15pm Penryn Athletic v Frogpool - 7pm Porthleven v Helston Athletic - 7:30pm (Dave Gardner Trophy)
  5. 28th - Sunday Newquay Reserves v Plymouth Warriors – 6.30pm AND 29th - Monday St Blazey v Truro City - 7:30pm
  6. 27th - Saturday AFC St Austell Reserves v Honiton Town 3:00pm Helston Athletic v Falmouth Town – 3.00pm (Dave Gardner Trophy) * Not necessarily Falmouth SWPL team * Nanpean v Roche 2nds - 2.30pm Newlyn Lions v Threemilestone Reserves Newquay v Frome – 3.00pm Penryn Athletic v Foxhole - TBC Penryn Athletic Reserves v Foxhole Reserves – TBC Redruth United v Illogan RBL 3rds St Eval v St Erme - 2.30pm Saltash Borough v Callington 1sts - Salt Mill - 2.30pm
  7. 26th - Friday Newquay v Wincanton Town – 7.30pm Penzance v Porthleven – 7.30pm - Dave Gardner Trophy
  8. 23rd - Tuesday Newquay Reserves v Wadebridge Town – 7.30pm Penryn Athletic v Camelford - 7:45pm St Blazey v Ivybridge - 7:30pm Veryan v AFC St Austell Reserves - 6:30pm
  9. 20th - Saturday Bovey Tracey v St Blazey - 3pm Godolphin Atlantic Newquay v St Dennis – 2.00pm Helston Reserves v Holmans 1sts Mullion v Penzance Newquay v Cheddar FC – 3.00pm Looe Town v Saltash Borough - Barbican Playing Fields - 2.30pm Roche 2nds v Railway Beacon, Plymouth - 2.00pm
  10. 14th - Sunday Newquay Reserves v Grampound – 6.00pm AND 15th - Monday
  11. 13th - Saturday Chacewater v Illogan RBL 3rds Godolphin Atlantic Newquay v Redruth 3.00pm Penryn Athletic v Wendron - 3pm Foxhole v Penzance Saltash Borough v Lakeside Athletic - Salt Mill - 2.30pm Street v Newquay – 3.00pm
  12. 10th - Wednesday Callington Town v Plymouth Argyle Xl - 7:30pm - £3:00 entry Sticker 1st v AFC St Austell Reserves 7:00pm
  13. 9th - Tuesday Godolphin Atlantic Newquay v St Mawgan – 7.00pm Newquay v Chester FC – 7.30pm St Blazey v Peterborough Utd U-18s - 7:30pm
×
×
  • Create New...