Jump to content
Cornwall Football Forum

baldy

Donators
  • Content Count

    1,739
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by baldy

  1. Bodmin Town 2-1 Plymouth Argyle (No, I haven't changed it after the game even though I could have done!!!!) Exmouth Town 1-1 Camelford Godolphin Atlantic 2-0 Ivybridge Town Helston Athletic 3-1 Callington Town Launceston 1-0 Newquay Saltash United 2-0 Stoke Gabriel Sticker 2-1 Cullompton Rangers Tavistock 3-2 St Austell Withering 0-3 Falmouth Town
  2. Exmouth Town 2-1 Godolphin Atlantic Helston Athletic 1-1 Stoke Gabriel Ivybridge Town 2-0 Sticker Plymouth Argyle 3-2 Falmouth Town Saltash United 4-0 Callington Town Mouse hole 1-2 Launceston Tavistock 2-1 Bodmin Town Newquay 2-1 Millbrook St Austell 3-0 Camelford (venue to be confirmed Friday) Torpoint Athletic 3-2 Carharrack
  3. Newquay 2-1 Millbrook St Austell 3-0 Camelford Torpoint Athletic 3-2 Carharrack
  4. Callington Town 1-2 Witheridge Godolphin Atlantic 0-2 Tavistock Ivybridge Town 1-3 Falmouth Town Plymouth Parkway 2-0 Saltash United Stoke Gabriel 1-0 Launceston CORNWALL SENIOR CUP 3rd Round (2.00PM) Carharrack 2-2 Torpoint Athletic Hillbrook 1-2 Newquay St Austell 4-0 Camelford St Dennis 1-4 Bodmin Town
  5. Plymouth Argyle 8-0 Witheridge Bodmin Town 3-1 St Dennis Camelford 0-3 St Austell
  6. Cullompton Rangers 2-1 Ivybridge Town Stoke Gabriel 1-3 Plymouth Parkway Withering 1-2 Godolphin Atlantic Bodmin Town 4-1 St Dennis Bude Town 0-4 Saltash United Camelford 0-3 St Austell Carharrack 2-2 Torpoint Athletic Falmouth Town 3-0 Penzance Hillbrook 1-2 Newquay Sticker 1-2 Launceston
  7. 11:00 Bodmin Town 3-0 Camelford 11:00 Callington Town 1-2 Launceston 11:00 Cullompton Rangers 1-1 Exmouth Town 11:00 Falmouth Town 2-1 Helston Athletic 11:00 Ivybridge Town 0-1 Stoke Gabriel 11:00 Plymouth Parkway 4-3 Tavistock 11:00 Saltash United 2-0 Torpoint Athletic 11:00 Sticker 1-3 St Austell 12:00 Godolphin Atlantic 3-1 Newquay
  8. Callington Town 0-2 Bodmin Town Falmouth Town 2-0 Godolphin Atlantic Helston Athletic 0-2 Plymouth Parkway Ivybridge Town 1-3 Tavistock St Austell 2-1 Torpoint Athletic Stoke Gabriel 1-0 Witheridge
  9. Callington Town 0-3 Bodmin Town Falmouth Town 3-1 Godolphin Atlantic Helston Athletic 1-2 Plymouth Parkway Ivybridge Town 1-4 Tavistock St Austell 2-0 Torpoint Athletic Stoke Gabriel 2-0 Witheridge
  10. Cullompton Rangers 2-1 Callington Town Godolphin Atlantic 1-1 Camelford Helston Athletic 2-0 Ivybridge Town Plymouth Argyle 2-1 Newquay Plymouth Parkway 3-1 Launceston Sticker 2-1 Exmouth Town Stoke Gabriel 1-0 St Austell (2.15PM) Tavistock 1-1 Falmouth Town Torpoint Athletic 0-1 Bodmin Town (2.00PM) Withering 1-4 Saltash United
  11. Camelford 0-1 Stoke Gabriel Cullompton Rangers 1-3 Saltash United Exmouth Town 2-0 Callington Town Helston Athletic 1-1 Launceston Ivybridge Town 1-2 Torpoint Athletic Newquay 3-2 Witheridge St Austell 2-0 Godolphin Atlantic Tavistock 4-1 Sticker Falmouth Town 7-0 Hayle
  12. Plymouth Parkway 1-0 Westfields PREMIER DIVISION (3.00PM) Exmouth Town 2-1 Ivybridge Town Stoke Gabriel 1-4 Tavistock (2.15PM) CORNWALL SENIOR CUP 2ND ROUND (2.00PM) Bodmin Town 11-0 Lanreath Callington Town 1-2 West Cornwall Falmouth Town 5-1 Hayle Launceston 2-0 Liskeard Athletic Newquay 3-2 Wendron United Porthleven 1-2 Sticker Saltash United 9-1 Mevagissey St Austell 4-0 Dobwalls St Ives Town 1-1 Camelford Torpoint Athletic 3-1 St Blazey
  13. Bodmin Town 2-0 Exmouth Town Godolphin Atlantic 2-0 Witheridge Ivybridge Town 2-2 Helston Athletic Launceston 3-1 Cullompton Rangers Plymouth Parkway 6-0 Callington Town Saltash United 2-1 Plymouth Argyle Stoke Gabriel 2-0 Camelford Tavistock 3-0 Newquay Torpoint Athletic 2-1 Sticker Falmouth Town 2-1 Torridgeside
×
×
  • Create New...